et
et

220 Energia hinnahäire

Teavitus homsest börsihinnast elektriarve vähendamiseks

Hea klient! Jälgi elektri hinda ja säästa raha

Täna on üle poole elektriarvestitest kaugloetavad tunniarvestid ja 2016 aasta lõpuks oli juba kõigil sellised arvestid. Kuna tunniarvesti mõõdab iga tunni tarbimist eraldi, siis saame klientidele arvete koostamisel kasutada täppisarvestust. Arvete koostamisel korrutame iga tunni tarbimise läbi sellesama tunni hinnaga ja nii mõjutab “tark tarbimine” elektriarvet oluliselt.
Täna avaldatakse järgmise päeva börsihinnad reeglina päev ette kell 14:00 paiku (hiljemalt kell 18:00). See tähendab, et kui hinnad on mingitel tundidel kõrgemad ning teil on võimalus oma elektritarbimist juhtida (näiteks boileri, elektrikütte, pesumasina või mõne muu suuremas mahus elektrit kulutava tarviku kasutamise ajastuse muutmine), siis saate vähendada tarbimist kallimate hindadega tundidel ja säästa raha muu olulisema peale.

Pakume Teile tasuta võimalust tellida enda e-postile teavitusi, kui homsel päeval börsihind mingitel tundidel ületab Teie seatud piiri.

    • Hinnahäire teenus on tasuta!
    • Hinnahäire piiri määrate ise.
    • Teavitused saadame Teile e-postiga Teie elektrilepingus olevale e-posti aadressile.

– Hinnahäire saadetakse hindade kehtivusele eelneval päeval hiljemalt 1 tund peale hindade süsteemi laadimist (ajastus sõltub NordPoolSpoti poolt hindade avaldamise ajast).
– Lisateenuse leping lõppeb juhul, kui lõppeb Teie vastav tarbimiskoha elektrileping või kui esitate info@220energia.ee taotluse teenuse lõpetamiseks.
– 220 Energia ei vastuta hinnahäire teenuse osas e-posti teavituste kohalejõudmise eest, kuna see sõltub e-posti teenuse pakkujatest.

Hinnahäire saate tellida, kui sisenete ID-kaardi või mobiil-IDga oma iseteenindusse.